ENGLISH DEUTSCH
Ma 2017. október 23. hétfő, Gyöngyi napja van. - Holnap Salamon napja lesz. Az időjárás most: 9 °Cesőeső

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Mai mozi műsor

15:30 Huszárik Zoltán terem
A kis vámpír

Jegyfoglalás »

 
15:45 Patkós Irma terem
My Little Pony - A film

Jegyfoglalás »

 
17:30 Patkós Irma terem
Űrvihar

Jegyfoglalás »

 
17:30 Huszárik Zoltán terem
Aurora Borealis - Északi fény

Jegyfoglalás »

 
19:45 Huszárik Zoltán terem
Pappa pia

Jegyfoglalás »

 
20:00 Patkós Irma terem
Hóember

Jegyfoglalás »

 
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

ORSZÁGGYŰLÉSI VÁLASZTÁS 2014


PEST megye 12.számú egyéni választókerület (Cegléd) eredménye


Cegléd Város Helyi Választási Bizottság határozatai:


AKTUÁLIS VÁLASZTÁSI HÍREK, KÖZLEMÉNYEK


Hol és kire szavazhatunk Cegléden április 6-án vasárnap

2014.04.05. 16:01 Lejár 2024.12.31. 23:59

Utcajegyzék a hozzájuk tartozó szavazó körök számával

Szavazókörök jegyzéke

 Egyéni jelöltek

 

Országos lista:

 

Sorsolt
sorszám
Lista neveTípusa
1 MCP Önálló lista
2 A HAZA NEM ELADÓ MOZGALOM PÁRT Önálló lista
3 SERES MÁRIA SZÖVETSÉGESEI Önálló lista
4 FÜGGETLEN KISGAZDAPÁRT Önálló lista
5 ÚDP Önálló lista
6 FIDESZ-KDNP Közös lista
7 SEM Önálló lista
8 LMP Önálló lista
9 JESZ Önálló lista
10 ÚMP Önálló lista
11 MUNKÁSPÁRT Önálló lista
12 SZOCIÁLDEMOKRATÁK Önálló lista
13 KTI Önálló lista
14 EGYÜTT 2014 Önálló lista
15 ZÖLDEK PÁRTJA Önálló lista
16 ÖSSZEFOGÁS Önálló lista
17 MSZP-EGYÜTT-DK-PM-MLP Közös lista
18 JOBBIK Önálló lista

 

Nemzetiségi lista:

 

Sorsolt
sorszám
Lista neveTípusa
1 MROÖ Nemzetiségi lista
2 ORÖ Nemzetiségi lista
3 ORSZÁGOS LENGYEL ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
4 SZLOVÁK LISTA Nemzetiségi lista
5 ORSZÁGOS HORVÁT ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
6 ORSZÁGOS ROMA ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
7 MNOÖ Nemzetiségi lista
8 ORSZÁGOS SZLOVÉN ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
9 SZOÖ Nemzetiségi lista
10 ÖRMÉNY ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
11 UKRÁN ORSZÁGOS ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
12 BOLGÁR ORSZÁGOS ÖNKORMÁNYZAT Nemzetiségi lista
13 MAGYARORSZÁGI GÖRÖGÖK Nemzetiségi lista
Értékelés: 0/0
Még nincsenek hozzászólások | Hozzászólok

A 2014. évi országgyűlési képviselő-választás szavazatszámláló bizottságainak tagjai, valamint a póttagok

2014.03.28. 10:43 Lejár 2024.12.31. 23:59

A 2014. évi országgyűlési képviselő-választás szavazatszámláló bizottságainak tagjai, valamint a póttagok

 

1. sz. szavazókör - NAPKÖZIOTTHONOS ISKOLA, NÉPKÖR U. 1.

V: László Ditta

     Sáránszki István

     Varjasiné Salamon Klára

D:  Kelemenné Liszt Katalin

     Jenei Emma

     Németh Irén

     Tokai Sándorné

 

2. sz. szavazókör - REFORMÁTUS ÁLT. ISKOLA SZABADSÁG TÉR 4./I.

V: Károly Istvánné

     Mucska Péter

     Sáránszki Istvánné

D: Dobozi Ferencné

     Aranyné Gál Marianna

     Molnár Tibor

 

3. sz. szavazókör - KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARISZAKKÖZÉPISKOLA, KOSSUTH F. U. 18/I.

V: Németh Lászlóné

     Rózsavölgyi Ferenc

     Turóczi Noémi

D: Bartha Gábor

     Murvai István

     Takács Éva

     Kocsis István

     Fényi Gabriella

     Sasvári Lászlóné

 

4. sz. szavazókör  - SZÉP UTCAI ÓVODA, SZÉP UTCA 34-36.

V: Imrik Mária

     Nagyné Marton Katalin

     Soósné Molnár Helga

D: Kovács Ágnes

     Muhari György Andrásné

     Fábri Attila

     Perjési Ferencné

 

5. sz. szavazókör - LÖVÉSZ UTCAI ÓVODA, LÖVÉSZ UTCA 4/I.

V: Csorba Józsefné

     Pákozdi Ferencné

     Ványi Istvánné

D: Bodóczki Mihály

     Mód Vilmos

     Müller Sándor

     Fehér István

 

6. sz. szavazókör - REFORMÁTUS ÁLT. ISKOLA SZABADSÁG TÉR 4./II

V: Apáti-Tóth Terézia

     Mucska Vilmosné

     Orosz Ferencné

D: Koczkás László

     Dr. Albu Tibor

     Kaposvári Zsolt

     Szendrei Sándorné

     Babicz Ottó

 

7. sz. szavazókör - MALOMTÉRI ÓVODA, MALOM TÉR 2/I.

V: Bán Ferencné

     Czinege Lászlóné

     Csicsó Sándorné

D: Zsengellér József

     Kovács Gábor

     Domonyi Zsolt

     Csurgai Zsuzsa

     Kiss Györgyné

 

8. sz. szavazókör - KŐRÖSI ÚTI ÓVODA, KŐRÖSI ÚT 6-8.

V: Bádenszki Józsefné

     Nagy Istvánné

     Szijjártó Attiláné

D: Kernács Károlyné

     Csiszár Ottó

     Szováti Árpád

 

9. sz. szavazókör - LOSONTZI ISTVÁN ÁLT.ISK., BUZOGÁNY U. 23.

V: Csiszár Ágnes

     Harczi Ferencné

     Petrovics Istvánné

D: Kacsó István

     Jakab Endréné

     Sarkadi Tiborné

     Sarkadi Dóra

 

10. sz. szavazókör - MÁLTAI SZERETETSZOLG. BAJCSY ZS. ÚT. 26.

V: Kecskeméti Andrásné

     Kökény Károly

     Tarsoly Imréné

D: Sila József

     Takáts Péter

     Berinszki Mihály

     Nagy Imre

 

11. sz. szavazókör - KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARISZAKKÖZÉPISKOLA, KOSSUTH F. U. 18/I.

V: Takácsné Farkas Judit

     Tornyosi Lajosné

     Tölgyessy Attiláné

D: Kis Ernőné

     Bakondi Ervinné

     Patakiné Pálfi Vilma

     Dr. Ricza Ferenc

 

12. sz. szavazókör - BEM SZAKISK. JÁZSBERÉNYI ÚT 2.

V: Szabó Zsolt

     Gődérné Szabados Piroska

     Turóczi Pálné

D: Bakó Zoltán

     Banai Benő

     Danka Mária

     Gőz Sándor

     Komjáti Erzsébet

 

13. sz. szavazókör - KÖZGAZD. SZAKKÖZÉPISK., KOSSUTH F. U. 32.

V: Bene Gyuláné

     Bereczki Béla

     Pecznik Istvánné

D: Garamszegi Zoltán

     Szűcs Éva

     Fekete Mihályné

     Giba Istvánné

     Pócsik Istvánné

 

14. sz. szavazókör - DÓZSA GYÖRGY KOLLÉGIUM, RÁKÓCZI ÚT 50-56.

V: Erdős Józsefné

     Keresztúri Lászlóné

     Mester Károlyné

D: Illésné Prága Ilona

     Beta Lászlóné

     Benedek Tamás

     Fritzné Tóth Anikó

     Simon József

 

15. sz. szavazókör - KÖZTÁRSASÁG U. ÓVODA, KÖZTÁRSASÁG UTCA 18

V: Bakos Krisztina Ibolya

     Szentgyörgyi Gergely

     Tóth Lászlóné

D: Tamási János Zoltán

     Tóth Imre

     Ungvári Viktor

     Dobos Mihály

 

16. sz. szavazókör - MEZŐGAZDASÁGI SZAKKÖZÉPISKOLA,SZÉCHENYI ÚT 16.

V: Fehér Tünde

     Horváth Brigitta

     Zakar Anita

D: Tóth László Mihály

     Csizmadiáné Komjáti Zsuzsanna

     Cseh Borbála

     Kiss Sándor

     Kissné Laczkó Zsuzsanna

 

17. sz. szavazókör KÖZLEKEDÉSI FELÜGYELET, DOHÁNY UTCA 31

V: Albert Judit

     Jansik József Károlyné

     Kissné Szőke Erika

D: Ungvári Mihály

     Dr. Kovács Ferenc Béla

     Tarr Felicián

     Tóth Béláné

 

18. sz. szavazókör - FŰTŐHÁZ UTCAI ÓVODA, FŰTŐHÁZ UTCA 6.

V: Baráth Katalin

     Motollai Istvánné

     Tóth Jenő Pálné

D: Ungvári Mihályné

     Hörömpő Ferencné

     Kékes György

     Marosánné Kálnai Henrietta

     Lendér Józsefné

 

19. sz. szavazókör - DPMG Zrt. Kecskéscsárdai gépműhelye

V: Andó Nikolett

     Andó Tibor

     Andó Tiborné

D: Monori Ferenc

     Szládek István

 

20. sz. szavazókör - LÖVÉSZ UTCAI ÓVODA, LÖVÉSZ UTCA 4/II.

V: Hegedűs Ferencné

     Farkasné Kovács Mária

     Monori Anita

D: Bodóczki Anita

     Kovács Mihály

     Nagy Sándor

     Vágó László

 

21. sz. szavazókör  - MALOMTÉRI ÓVÓDA, MALOM TÉR 2/II.

V: Kabdebó Flórián Péter

     Mátyás Erzsébet

     Végh Sándor

D: Szénási István

     Kovács Mihályné

     Kovács Istvánné

     Bordás Ferenc

    Polyák György

 

22. sz. szavazókör - BÁTHORI UTCAI ÓVODA, BÁTHORI UTCA 11/I                  

V: Bordáné Csököly Éva

     Gyurkó Kitti

     Tóthné Kasselák Anita

D: Tőzsér Szabolcs

     Végh Ferencné

     Horti Ágnes

 

23. sz. szavazókör - BÁTHORI UTCAI ÓVODA, BÁTHORI UTCA 11/II                

V: Hornyák Levente

     Bedő Beáta

     Kenyó Erzsébet

D: Koltainé Mama Eszter

     Filipowicz Beáta

     Dr. Nagy Zoltán

     Maczelkáné Soltész Lidia

 

 

24. sz. szavazókör - BÁTHORI UTCAI ÓVODA, BÁTHORI UTCA 11/III                 

V: Bóbis Andrásné

     Budaváriné Kiss Andrea

     Tóthné Belényi Julianna

D: Turcsán Pálné

      Boda Tiborné

     Nyíri Ferenc

 

25. sz. szavazókör - POSTA UTCAI ÓVODA, POSTA U. 2/I.

V: Mikusné Kovács Krisztina

     Reznák Klára

     Szebeni Viktor

D: Borbély József

     Gulyás Zoltán

     Szabó Jánosné

     Tóth Józsefné

 

26. sz. szavazókör - ÁLTALÁNOS ISKOLA, UGYER XII. DŰLŐ

V: Hodossy Rita

     Szebeni Dávid

     Vigh Tibor

D: Romhányi József

     Szebeni Dávid

     Kiss János

     Dobos István

     Pálfalviné Varga Erzsébet

 

27. sz. szavazókör - POSTA UTCAI ÓVODA, POSTA U. 2/II.

V: Gyura Lászlóné

     Győriné Cserpák Mária

     Módos Sándorné

D: Tóth Erika

     Farkas Albert

     Nemes László

    Szabó István

    Szumper György

 

28. sz. szavazókör - SZOCIÁLIS OTTHON, BAJCSY-ZS. ÚT 1.

V: Farkasné Vasgyura Gréti

     Józsa Ferencné

     Palásti Szabina

D: Fehérvári Zoltán

     Csala Csaba Gyula

     Nagyné Zana Krisztina

     Ságiné Szabics Katalin

     Demeter Béla Gyuláné

     Ecseri Tibor

 

29. sz. szavazókör - GERMÁN RT., PESTI ÚT 200.

V: Dudás István Lászlóné

     György Mária

     Veresné Bakos Magdolna

D: Kisgyörgy János

     Gyurkó Tiborné

     Sárik Tímea

     Utasi Ferencné

 

30. sz. szavazókör - BAU-TRANS 2000 KFT, BUDAI ÚT 42.

V: Farkas Norbert

     Nádasi Nóra

     Pálné Vidoven Andrea

D: Brindza Ernő

     Gálicz Ildikó

     Benkó Istvánné

     Makács Mária

 

31. sz. szavazókör - ÖKOVÍZ KFT., PESTI ÚT 65.

V: Lövei Anikó

     Máté Bálintné

     Ócsai Ernőné

D: Kubinyi Pál

     Farkas Imre Róbertné

     Fehér István

 

32. sz. szavazókör - ÁLTALÁNOS ISKOLA, KÜLSŐ-BUDAI ÚT 3.

V: Bachstadter Györgyné

     Pászti Lilla

     Pászti Zsoltné

D: Horváth Attila

    Kalló Sándor

    Mesterné Nagy Andrea

    Tóth Ágnes

 

33. sz. szavazókör - MINETECHNIK KFT., KÜLSŐ-KÁTAI ÚT 35/A.

V: Gábor Istvánné

     Kelemenné Matúz Anna

     Tóth Sándorné

D: Darányi Józsefné

     Silye Tamás

     Ulman Ágostonné

 

Póttagok:

Balasa Lajosné                                 

Bálint Tamara

Csábi Andrea

Csizmadiné Pelle Zsuzsanna

Dr. Kotormán Miklósné

Farkas Zoltánné

Földváriné Zöldesi Lenke

Kenéz Józsefné

Koncsorné Nagy Zita

Kósik Benőné

Köbös Irma

Makainé Harsányi Gabriella

Pálinkás Ferenc Gábor

Rácz Csaba Attiláné

Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások | Hozzászólok

KÖZÉRDEKŰ ADATOK

ITT SZÁMÍTHAT MA
SEBESSÉGMÉRÉSRE

Traffipax

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

CEGLÉD AZ ÉN VÁROSOM

FOTÓPÁLYÁZAT

Kattints
ide
és
SZAVAZZ!

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2017. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Képtárak

Képtárak

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.cegledcsatorna3.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.039 másodperc alatt készült el. | Copyright 2017 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 5422570 | Ebben a hónapban: 155184 | Ma: 1457 | jelenleg: 4 | Statisztika