SPORT

Vég Zsombor is indulhat az olimpián »

2024.06.29. 16:29 Lejár 2024.07.13. 23:59 [15725]
Vég Zsombor is indulhat az olimpián

A Ceglédi VSE 100 kilogrammos versenyzője, Vég Zsombor is indulhat a párizsi olimpián.

(Fotó: MJSZ, Horváth György)

Kecskeméti József a felnőtt együttes vezetőedzője

2024.06.29. 16:16 Lejár 2024.07.13. 23:59 [15723]

Kecskeméti József lett a ceglédi labdarúgó felnőtt együttes vezetőedzője - erről a szakosztály adott hírt közösségi oldalán ma délelőtt. Mint írják: Kecsó a helyi viszonyok és lehetőségek mellett jól ismeri a megyei első osztály mezőnyét is, hiszen ezelőtt az örkényi csapat munkáját irányította. A cél egy szintnek megfelelő csapat kialakítása, amelybe a helyi és környékbeli tapasztalt játékosok mellett beépülhetnek a csapatba az utánpótlás tehetséges fiataljai is. A munka a július 8-ai héten kezdődik a Malomtó szélen.

(Fotó: CVSE Labdarúgó Szakosztály)

Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások | Hozzászólok

Városi Amatőr Teke Csapatbajnokság »

2024.06.24. 14:06 Lejár 2024.07.08. 23:59 [15705]
Városi Amatőr Teke Csapatbajnokság

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Városi Amatőr Teke Csapatbajnokság 2023/2024-es szezonja 15 csapat részvételével zajlott, minden együttes 28 mérkőzést játszott a 8 hónap alatt. Több, mint 100 fő lépett legalább egy alkalommal pályára. A bajnokságot végül a Barabás Kft. nyerte, mindössze 1 ponttal megelőzve az ezüstérmes Vállalkozók csapatát. A dobogó harmadik helyén a Norma Festékház végzett.

(Fotó: Kisfaludi István)

2024.06.21. 14:18 Lejár 2024.07.05. 23:59 [15697]

Bár hosszú évekre nyúlik vissza a Városi Amatőr Teke Csapatbajnokság története Cegléden, de a Ceglédi VSE teke szakosztályának megszűnése után első ízben szervezte meg a Ceglédi Sportkör az egyik legnépszerűbb szabadidősport eseményt.

(Fotó: Ceglédi Sportkör/Csiszár Ottó legeredményesebb egyéni játékos)

Kovács László aranyérmes U12-es kategóriában

2024.06.19. 11:41 Lejár 2024.07.03. 23:59 [15686]

Június 8-án Dombóváron rendezték meg a Funkcionális Fitnesz Országos Bajnokságot, ahol a ceglédi Beast and Barbells Gym fiatal tehetsége, Kovács László “Kókusz" aranyérmes lett az U12-es kategóriában. Ezzel kvalifikálta magát a decemberben, Budapesten megrendezésre kerülő világbajnokság Junior U12-es mezőnyébe, ahol éremesélyesként indul.

(Fotó: Beast and Barbells Gym)

Értékelés: 5/5

Extrém Sportnapok »

2024.06.18. 14:59 Lejár 2024.07.02. 23:59 [15680]
Extrém Sportnapok

A Laskafesztivál kísérőrendezvénye ezúttal is a népszerű Extrém Sportnapok volt. A hétvégén színes programok várták a gyerekeket és felnőtteket egyaránt, melyek közül világszínvonalú motoros és triál bemutatókat is láthatott a közönség.

(Fotó: Iránycegléd)

Birkózó eredmények »

2024.06.17. 17:07 Lejár 2024.07.01. 23:59 [15676]
Birkózó eredmények

Szombaton a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont az U12-es szabadfogású csapatbajnokságnak 24 csapat részvételével. A Ceglédi VSE is szőnyegre lépett a bajnokságon 7 fővel. Ebben a korosztályban 11 súlykategóriában mérték össze a tudásukat a fiatalok. A ceglédiek 4 súlycsoportban nem tudtak kiállítani versenyzőt, de ennek ellenére remekül helyt álltak a mérkőzéseken.

(Fotó: CVSE Birkózó Szakosztály)

Elhunyt Tulik István

2024.06.16. 18:50 Lejár 2024.07.01. 23:59 [15674]
A ceglédi sport legendás alakja a CVSE vízilabda-szakosztályában kezdte sportpályafutását az 1960-as évek közepén. 1970 és 1972 között az OB II.-es felnőtt csapatban játszott. Mivel 1973-ban a csapat nem indult el a bajnokságban, sportágat váltott, kézilabdázni kezdett. Tagja volt 1976-ban az NB II.-ben bajnokságot nyert Közgép SE csapatának. 16 évet játszott az NB I/B-ben, és játékosa volt az 1992-ben NB I.-be jutó bajnokcsapatnak. Pályafutásának befejezése után másfél évtizedig edzőként, később szakosztályvezetőként segítette a város kézilabdasportját. Tulik István 72 éves volt.

(Fotó: CVSE)
Értékelés: 0/0

Gerevich György-díjat kapott Pap Ferenc »

2024.06.15. 11:05 Lejár 2024.07.01. 23:59 [15673]
Gerevich György-díjat kapott Pap Ferenc
A Magyar Sportok Házában átadták a Honvédelmi Minisztérium sportért felelős államtitkársága által alapított, a Nemzeti Sport Ügynökség (NSÜ), a Sportegyesületek Országos Szövetsége (SOSZ) és a Magyar Edzők Társasága (MET) együttműködésével létrehozott Gerevich György nevelőedzői díjat.

(Fotó: Magyar Birkózó Szövetség)

Ceglédi kishuszár a Vágtán »

2024.06.11. 15:15 Lejár 2024.06.27. 23:59 [15655]
Ceglédi kishuszár a Vágtán
Ceglédi lovas, Huszár Bíborka is ott lesz a Nemzeti Vágtán ősszel. Bíborka a vámospércsi vágta kishuszár futamát nyerte meg, ezzel a jogot is, hogy részt vegyen a szilvásváradi döntőn.