SPORT

Tóth Gergő magyar bajnok, Ecseri Angéla magyar bajnoki ezüstérmes »

2022.06.26. 14:03 Lejár 2022.07.10. 23:59 [12683]
Tóth Gergő magyar bajnok, Ecseri Angéla magyar bajnoki ezüstérmes

Június közepén rendezték meg Szekszárdon az ifjúsági atlétikai magyar bajnokságot. A ceglédi atlétákat két fiatal képviselte szép sikerekkel. Tóth Gergő megnyerte a magasugrást 196 cm-rel és az ő nyakába került az ifjúsági magyar bajnoki aranyérem.

(Fotó: CVSE Atlétika Szakosztály)

Folytatódnak júliusban is a Nyitott Tornaterem Programok »

2022.06.24. 13:00 Lejár 2022.07.08. 23:59 [12677]
Folytatódnak júliusban is a Nyitott Tornaterem Programok

Nincs leállás a nyáron se! Folytatódnak júliusban is Cegléd Város Önkormányzatának szervezésében a Nyitott Tornaterem Programok! A megszokott 10 mozgásformával várják a mozogni vágyókat. A Nyitott Tornaterem Programokon való részvétel továbbra is ingyenes! A Kangoo, Spinning és a Walkenergie esetében előregisztráció szükséges, amit telefonon lehet megtenni a lenti telefonszámokon keresztül.

Szeleczki Szabina bronzérmes az ifjúsági Eb-n »

2022.06.24. 10:00 Lejár 2022.07.08. 23:59 [12675]
Szeleczki Szabina bronzérmes az ifjúsági Eb-n

Szeleczki Szabina, a Ceglédi VSE judósa bronzérmet szerzett a horvátországi Porecben zajló ifjúsági Európa-bajnokság első versenynapján.

(Fotó: EJU/Carlos Ferreira)

Harmadik helyezés a tornán »

2022.06.22. 09:35 Lejár 2022.07.06. 23:59 [12669]
Harmadik helyezés a tornán

Mint arról korábban beszámoltunk, befejeződött a Beck Péter Emlék Torna. A döntőt a KSI és a Pécs csapata vívta, ahol a KSI 15-3 ra nyert és ezzel ők lettek a torna győztesei. A ceglédi gyerekek a harmadik helyezést érték el. A torna szokásosan, jó hangulatú úszóversennyel fejeződött be. A díjkiosztó képeken.

(Fotó: Kisfaludi István)

28. Beck Péter Emléktorna »

2022.06.20. 17:43 Lejár 2022.07.04. 23:59 [12664]
28. Beck Péter Emléktorna

A KSI nyerte meg az idei Beck Péter emléktornát. Nyolc csapat részvételével rendezték meg az eseményt, immár 28. alkalommal. A ceglédi vízilabdasport felejthetetlen alakjára, a fiatalon, 35 éves korában elhunyt Beck Péterre emlékeznek az országos megmérettetéssel. A ceglédiek csapata végül a bronzérmet szerezte meg a tornán.

TOP 10 eredmények »

2022.06.20. 13:33 Lejár 2022.07.04. 23:59 [12662]
TOP 10 eredmények

Az NB III-ban 7-en vettek részt és kört játszottak, ahol Móricz Zsombor végül 6. lett 2 győzelemmel, ami szép teljesítmény ahhoz képest, hogy csak 26. volt a ranglistán. A megyei top 10 nagyon izgalmasan alakult, hiszen a még 12 éves Telek Kristóf az első meccsen 0/2-ről fordítani tudott és 3/2 arányban megverte a későbbi győztes Tóth Zoltánt. Az 5-ös csoportjában még nyert kettőt és senki sem gondolta, hogy körbe veréssel csak harmadik lesz; és végül "csak" az ötödik helyért játszhat, amit végül 3:2-re megnyert. Nagyszerű teljesítmény a felnőttek között.

(Fotó: CVSE Asztalitenisz Szakosztály)

Sportok Éjszakája »

2022.06.19. 15:57 Lejár 2022.07.03. 23:59 [12659]
Sportok Éjszakája

Közel 15 sportágat lehetett kipróbálni tegnap este a Sportok Éjszakája elnevezésű rendezvényen. A második alkalommal megtartott program idén is népszerű volt: több korosztály is kilátogatott a jó hangulatú eseményre, ahol különböző mozgási formákkal ismerkedhettek meg.

(Fotó: Szokolai Attila)

3 aranyérem a Világjátékokról »

2022.06.16. 09:17 Lejár 2022.06.30. 23:59 [12645]
3 aranyérem a Világjátékokról

A Ceglédi VSE FitKid szakosztálya a hétvégén a Világjátékokon szerepelt, méghozzá remekül. Randos Gabriella beszámolója olvasható.

Ceglédi ezüstérem a nemzetközi fogathajtó versenyen

2022.06.16. 09:15 Lejár 2022.06.30. 23:59 [12644]

A pünkösdi hétvégén fogathajtónk Juhász Zoltán a Ceglédi Lovaskör színeiben a Vecsésen megrendezett háromcsillagos nemzetközi fogathajtó versenyen indult. Lovai Átok és Álnok az első napon a díjhajtáson a hetedik helyezést érték el. Ezt követően a maratonhajtás versenyszámban nagyon szoros csatában a harmadik helyet szerezte meg a fogat. Utolsó nap került sor az akadályhajtásra ahol alap időn belül egy verő hibával a negyedik helyet sikerült megszereznie a Füle tanya fogathajtójának és fogatának. A három nap összesített pontszámai  alapján második helyezett lett.

-Forrás és képek: Füle János-

Értékelés: 0/0
Még nincsenek hozzászólások | Hozzászólok

Danvizsga az Ungvári Miklós Ceglédi Judoközpontban »

2022.06.14. 09:47 Lejár 2022.06.28. 23:59 [12635]
Danvizsga az Ungvári Miklós Ceglédi Judoközpontban

A Magyar Judo Szövetség Országos Dankollégiuma július 2-án szombaton tartja meg az idei nyári danvizsgát, amelyen az első két danfokozatra lehet vizsgázni.

(Fotó: Judoinfo/EJU/A legutóbbi danvizsgán, 2021 decemberében húsz sikeres vizsgázót jegyeztek)