SPORT

Fit Kid eredmények »

2020.09.17. 16:27 Lejár 2020.10.01. 23:59 [9871]
Fit Kid eredmények

Már nagyon vártuk azt a napot amikor újra a versenyzésé lehet a főszerep, annak ellenére hogy az elmúlt időszak, a karatén, a nehezített edzés körülmények ,eddig ismeretlen felkészülés elé állítottak bennünket. A megszokottnál jóval nagyobb elővigyázatossággal, a járványügyi követelményeknek megfelelve, nézők nélkül, “maszkok mögött" zajlott le az esemény, de mi így is nagyon örültünk hogy végre egy versenyen melegíthetünk, izgulhatunk, szurkolhatunk és szőnyegre léphetünk eredménytől függetlenül. 2020 első országos versenyére Szolnokon került sor, szeptember 2. hétvégéjén.

Vereség a Telekom Veszprém otthonában »

2020.09.16. 15:08 Lejár 2020.09.30. 23:59 [9863]
Vereség a Telekom Veszprém otthonában

Nagy lendülettel indult a hazai alakulat, hat perc játék után már 4-1-re vezettek. Az első félidőben is végig vezetett a Veszprém, a 23. percben már 9 gól volt a különbség (14-5).

Egyéni és csapat bajnoki sikerek az asztaliteniszezőknél »

2020.09.16. 14:46 Lejár 2020.09.30. 23:59 [9861]
Asztalitenisz eredmények (2020.09.13.)
A jelen helyzetben kis létszámú résztvevővel zajlott le a a Közép-Magyarországi Régiós verseny. A gyerekek így is nagyszerű mérkőzéseket játszottak egymással. Telek Kristóf és Petrik Sebestyén játékán látszott a folyamatos fejlődés. Unghváry András nagyszerű játékkal megnyerte az újonc kategóriát és közel volt hogy serdülőben is döntőt játsszon.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

Hege magyar bajnok

2020.09.15. 17:52 Lejár 2020.09.29. 23:59 [9859]
Hege újra magyar bajnok

"Magyar Bajnok lettem 2020-ban mind a két Elite kategóriában! A vírus végett nagyon kemény évnek bizonyul az idei, amit közel sem neveznék könnyűnek.. Viszont ezek a sportsikerek újra és újra motivációt és lelkesedést adnak számomra! Ami viszont a legfontosabb.: Ott voltunk a családommal, akik már 18 éve kísérnek a versenyeken és egy kis csapatot alkotva teljesítettük a futamokat. Köszönöm Nekik és természetesen Nektek a szurkolást! Büszkén írhatom, hogy 12 éve veretlen vagyok Magyarországon! Gratulálok a verseny szervezőinek és minden sporttársamnak, akik részt vettek a bajnokságon!" - számolt be róla a sportoló közösségi oldalán.

Fotó: cegledisport.hu

A Ceglédi Ashihara Karate Sportegyesület négy fővel vett részt a Baja városában megrendezett WFC Nyílt Országos Bajnokságon Thai-Box/K-1/k-1 light/Muay-Thai full contact versenyen. Remekül helyt álltak a Ceglédiek, melynek szabályrendszeréhez alkalmazkodniuk kellett a RONIN DOJO harcosainak.

Ifi henger, felnőtt vereség »

2020.09.15. 16:52 Lejár 2020.09.29. 23:59 [9854]

Az elmúlt hétvégén a Ceglédi Kék Cápák felnőtt és ifi csapata is megkezdte a 2020-2021 évi NB II bajnokság mérkőzés sorozatát. Vasárnap mindkét korosztály Örkényben lépett pályára az Inárcs-Örkény vendégeként. A mérkőzésnapon az ifik brillíroztak és 42 góllal nyertek, a felnőttek viszont hiába nyerték a második félidőt 14-10-re, összességében rengeteg ziccert hibázva kikaptak.

Nem sikerült meglepetést okozni »

2020.09.14. 16:18 Lejár 2020.09.28. 23:59 [9852]
Ceglédi VSE - Eger SE 1-1 (2020.09.13.)

A labdarúgó NB III. 10. fordulójában a tabellán második Eger látogatott az utóbbi időben gyengébben teljesítő Cegléd otthonába.

Ceglédi érmek a junior bajnokságon »

2020.09.14. 09:10 Lejár 2020.09.28. 23:59 [9850]
junior csapat (Fotók: CVSE Birkózó Szakosztály)

A múlt hétvégi kadet országos bajnokság után ezúttal a juniorok mérték össze a tudásukat a szombati Orosházán megrendezett bajnokságon. A szigorú járványügyi intézkedések mellett megrendezett versenyen a Ceglédi VSE versenyzői mind a három szakágban képviseltette magát összesen négy fővel.

Serdülő győzelemmel kezdtek a Cápák »

2020.09.12. 14:36 Lejár 2020.09.26. 23:59 [9847]

Napra pontosan hat hónappal ezelőtt március 11-én a serdülő Cápák játszhattak utoljára bajnoki mérkőzést a Ceglédi Kék Cápák hét korosztálya közül és az új szezonban szeptember 11-én ők is kezdhették elsőként a pontvadászatot. Az idén is a bajnoki címre törő serdülők pénteken a Gyál otthonában léptek pályára, ahol magabiztos győzelmet szereztek.

Újabb nehezen feldolgozható hazai vereség »

2020.09.10. 19:12 Lejár 2020.09.24. 23:59 [9840]
Újabb nehezen feldolgozható hazai vereség

Nehéz bármit is belülről, teljesen objektíven írni egy hullámvölgyben lévő csapat teljesítményéről... de a tegnapi vereség által kiváltott érzés még a Tiszaújváros elleni hazai vereség elkeseredését is túlszárnyalta. Ebben a mérkőzésben több volt, sokkal több. Nyilván okulni kell a kudarcból, s ezért sem adnak pontot...